Giermek Kielichów

giermek kielichów psOznacza poetycką, mistyczną, emocjonalnie otwartą młodą osobę, jeszcze delikatną i pełną ideałów, o lotnej fantazji. To wytworna osoba, wrażliwa, ciągle jeszcze niezbyt mocno zakorzeniona w realiach życia, zatem łatwo ulegająca wpływom otoczenia, środowiska. Giermek musi wzmocnić swoją wolę i zwiększyć przezorność, by zrównoważyć całą wrażliwość swojej natury. Uosabia osobę, która nie ma doświadczenia, lecz wykazuje się wrażliwością na emocjonalne i intuicyjne podteksty. Dzięki temu potrafi dostrzec to, czego nie mogą zauważyć i zrozumieć inni. Wyróżnia się emocjonalną naiwnością i nie potrafi jeszcze właściwie wykorzystać tego, co widzi, co wyczuwa.

Mandala Duszy – Dariusz Cecuda

giermek kielichów mdJest romantycznym uwodzicielem, oddanym cichej refleksji i medytacyjnym studiom. Posiada duży zasób użytecznej wiedzy i chętnie udziela rad, gdy go o to poproszą. Ma umiejętność ujmowania cierpień i zdolność przewidywania.

Tarot – Sheridan,  Douglas

giermek kielichów md rPrzynosi powierzchowną wiedzę, niby zna się na wszystkim, ale kiepsko i po trochu. Jest egoistyczny; co wie, trzyma dla siebie. Przywiązany jest do łatwych schematów. Ma pewne poczucie piękna, ale nie wystarcza mu pracowitości, by zostać artystą.

Tarot – Sheridan,  Douglas

giermek kielichów vicca
giermek kielichów errotica
giermek kielichów crowley
giermek kielichów tavaglione
giermek kielichów convos
giermek kielichów radiant