7 Kielichów

7 kielichów psOdnosi się do tworów wyobraźni, wykorzystywania snów i wizji w tworzeniu przyszłości innej niż nasze obecne życie. Arkan przypomina, że przyszłość nie jest ani określona ani dana raz na zawsze. Nadzieje oraz oczekiwania mogą być większe, ambitniejsze, a wyniki działań wspanialsze. Nie pozwólmy zwieść się tytułowi Fantazja, ponieważ ta karta mówi o magicznym oddziaływaniu obudzonej wyobraźni. Nowe elementy w wartościach, emocjach, marzeniach, pragnieniach. Zakwestionowanie wartości, w jakich zostało się wychowanym i obranie własnej innej drogi. Zaprzestanie nieproduktywnego fantazjowania i porzucenie mrzonek na rzecz marzeń i nadziei, których urzeczywistnienie jest osiągalne.

Mandala Duszy – Dariusz Cecuda

7 kielichów mdPrzynoszą konieczność wyboru. Pytający staje wobec wielu możliwości, z których jedna jest wyjątkowo obiecująca. Trzeba jednak wielkiej spostrzegawczości, aby to dostrzec. Sugeruje się tu, aby pytający dokładnie zbadał swoje cele i zamiary, jeżeli ma w swej ocenie uniknąć poważniejszego błędu. Siódemka Pucharów wskazuje też niekiedy inspirujące, mistyczne doświadczenie.

Tarot – Sheridan,  Douglas

7 kielichów md rWidać oszukiwanie samego siebie, fantazje, opieranie się na fałszywych nadziejach. Strata okazji z powodu braku działania. Zawód w miłości.

Tarot – Sheridan,  Douglas

7 kielichów jodorowsky camoin
7 kielichów conver
7 kielichów kamasutra
7 kielichów sexual magic
7 kielichów tavaglione
7 kielichów cabbalistic