Zajmowanie stanowiska Siódemki Buław

Zajęcie stanowiska jest silnym aktem, który zmienia przepływ energii w świecie na dobre alba niedobre.

Siódemka Buław jest o zajmowaniu stanowiska. Zajęcie stanowiska jest silnym aktem, który zmienia przepływ energii w świecie na dobre alba niedobre. Przez większość czasu płyniemy przez życie, jakby to była rzeka. Zdarzenia i uczucia unoszą nas z niewielkim wysiłkiem. Czasami jednak nie jesteśmy zadowoleni z dryfu. Chcemy powstrzymać przepływ lub całkowicie zmienić kierunek!

Postać na Siódemce Buław wydaje się być w trakcie batalii. Jest zarówno atakującym jak i atakowanym. Kiedy decydujemy się zająć stanowisko, wprawiamy w ruch energie oporu. Kiedy zajmiemy zdecydowana pozycję, inni robią to samo. Siódemka Buław oznacza agresję i bunt, ponieważ są one dwiema stronami tej samej monety. Ty atakujesz, broni się przeciwnik. On kontratakuje, ty się bronisz. Pewne bitwy są warte stoczenia, inne powodują tylko kłopoty. Jeśli jesteś zaangażowany w konflikt, spytaj sam siebie, czy to jest warte sporu. Czy to ważne? Czy ma jakąś wartość? Wynik służy tobie lub komuś? Jeśli tak, to bądź śmiały i agresywny. Broń swej pozycji. Odmów ulegnięcia. Jeśli nie, rozważ zarzucenie konfliktu. Bądź uczciwy wobec siebie. Będzie cię kusiło, by zachować swą pozycję, zwłaszcza jeśli zainwestowałeś w nią wiele czasu i energii. Nie rozwijaj swych szyków, o ile bitw nie jest warta stoczenia.

Siódemka Buław również może wskazywać istnienie silnego przekonania. Jeśli zamierzasz przyjąć nieugiętą postawę, musisz wierzyć w swą pozycję i w siebie. Potrzebujesz integracji i siły charakteru, by spojrzeć wprost. Jeśli twoja sprawa jest słuszna, użyj energii Siódemki Buław by poczuć różnicę.

Joan Bunning — tłumaczenie Magda Siczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *