Osobista odwaga Dwójki Buław

Dwójka Buław sławi osobistą odwagę i wielkość.

Ta karta dotyczy tych samych energii, co Mag, ale z jedną istotną różnicą. Mag reprezentuje archetyp mocy — bezosobową energię kreatywności i siły.

Dwójka Buław stanowi moc spersonalizowaną i sprowadzoną na ziemię. Osobista moc to ożywcza siła, która cię wypełnia i daje ci odwagę bycia wielkim. Silna osoba jest jak magnes, który przyciąga wszystkich w pewnym obszarze. Prawdziwa moc zawsze pochodzi z Boskości. Przepływa przez nas i wylewa się na świat. Kiedy zrozumiemy tę zależność, zostaniemy pobłogosławieni, gdyż ten przepływ przynosi wspaniałe uczucie ekspansji i spełnienia. Czujemy się tak, jakbyśmy mogli osiągnąć wszystko. Problemy zaczynają się, gdy zapominamy, że nie jesteśmy źródłem mocy, lecz tylko jej kanałem. Musimy być ostrożni, by nie pozwolić upajającym uczuciom, które przychodzą z mocą, przyćmić naszego zdrowego rozsądku i zaślepić nas na nasze prawdziwe pragnienia i zamiary.

W odczycie Dwójka Buław wskazuje, że moc jest głównym czynnikiem sytuacji. Ty albo ktoś inny ma ją lub pragnie ją mieć. Gdy widzisz tę kartę, przyjrzyj się uważnie swym celom i działaniom, by upewnić się, że używasz mocy mądrze. Nie umacniaj siły dla niej samej, ale ciesz się, gdy służy wartościowym celom. Przyjmij ten dar i używaj go, by zmieniać swe otocznie w pozytywny sposób.

Dwójka Buław również stanowi potężną dawkę śmiałości i inwencji. Gdy widzisz tę kartę uwierz, że to właściwy czas na śmiałe i twórcze poczynania. Zapomnij o subtelności, o starych, zużytych podejściach. Daj sobie wolną rękę a będziesz zaskoczony rezultatami.

Joan Bunning — tłumaczenie Magda Siczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *