Bądź świadomy Trójki Buław

Trójka Buław — postać stojącą na klifie i wpatrującą się przez morze w odległe góry.

Z jego wysokości wszystko wydaje się przed nim. To jest karta wizji i przewidywania. Kiedy chcemy widzieć dalej, wchodzimy wyżej. Idąc w górę powiększamy zakres i odsuwamy się od nagłych sytuacji. Odłączamy się i powiększamy perspektywę.

W odczycie Trójka Buław mówi, aby rozszerzyć swe spojrzenie. Nie reagować na gorąco, ale cofnąć się i rozważyć. Ujrzeć, jak teraźniejszość pasuje do większego obrazu. Ta karta woła, abyś był wizjonerem — marzył pośród bieżących ograniczeń. Wskazuje na przeczucia lub inne typy intuicji.
Dalekie spojrzenie jest aspektem przywództwa — innego znaczenia Trójki Buław. Gdy widzimy daleko, dysponujemy wiedzą, pozwalającą nam kierować innymi, dla ich dobra. Ktoś, kto zna drogę, może wskazać ją tym, którzy za nim idą. Gdy widzisz Trójkę Buław, wiedz, że nadszedł czas, by przyjąć twą wizję i ty możesz poprowadzić ku niej innych.

Lider nie tylko widzi daleko, ale również ma wolę dotarcia tam, jako pierwszy, jeśli trzeba. Trójka Buław jest także kartą eksploracji. Porównaj tę postać z postacią Wędrowca, który również stoi na krawędzi. Głupiec przekracza ją niewinnie, nie zdając sobie sprawy, że oto kroczy ku swemu przeznaczeniu. Podróżnik w Trójce Buław również ma zamiar przekroczyć krawędź, ale z pełną świadomością tego, co robi. Jego odwaga jest lepiej poinformowana a mniej spontaniczna.

Trójka Buław dodaje ci odwagi, by wchodzić bez lęku na nowe tereny. Pozwól, aby statek na twym horyzoncie zabrał cię daleko w nieznane morze.

Joan Bunning — tłumaczenie Magda Siczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *